Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

 
Wyszukaj

LEASING

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu maksymalnego ułatwienia Państwu dokonania u nas zakupów oferujemy sprzedaż za pośrednictwem leasingu.

W przypadku tej formy finansowania zakupów możliwe są dwie drogi:

- nie macie Państwo jeszcze wybranej firmy leasingowej - w takim przypadku korzystamy z oferty "brokera" leasingowego, który postara się przygotować dla Państwa ofertę najkorzystniejszą sprawdzając wiele dostępnych na rynku ofert,

Obecnie współpracujemy z firmą LEASELINK (partner mBank). Jako jedyni w Polsce LEASELINK oferuje leasing w całkowicie on-linowym procesie bez żadnych wniosków i dokumentów 24h/7/365. Nie doliczają żadnych dodatkowych kosztów z tytułu ubezpieczenia. LEASELINK zapewnia bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę – należy do jednej z największych w Polsce instytucji bankowych - mBanku.

- współpracujecie już Pańśtwo z określoną firmą leasingową - w takim przypadku dostarczymy leasingodawcy wszystkie niezbędne dokumenty i informacje o produkcie, tak aby mógł przygotować dla Pańśtwa gotową umowę leasingową.

 
a
 
KONTAKT
KOSMED
ul. Za Cytadelą 44
61-659 Poznań
 
tel. 61-8280-562
tel. 668-015-045