Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

 
Wyszukaj

Zakupy na RATY

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu maksymalnego ułatwienia Państwu dokonania u nas zakupów oferujemy sprzedaż ratalną. Współpracujemy z kilkoma bankami i staramy się znaleźc dla każdego klienta najbardziej atrakcyjną ofertę ratalną oraz co najważniejsze organizujemy wszystkie formalności za Pańśtwa. Jeśli jest taka konieczność szukamy banku w którym zgoda na kredyt będzie wymagała najmniej formalności.

W celu dokonania zakupu na raty prosimy o złożenie kompletnego zamównienia (Koszyk), a następnie przy wyborze sposobu płatności prosimy zaznaczyć "Raty". Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy aby ustalić wszystkie niezbędne dane konieczne do przygotowania umowy kredytowej. Gotową umowę kredytową wyślemy do Państwa (pocztą, faksem lub emailem) do sprawdzenia i podpisania.

Transakcja przy zakupie na raty nie wiąże się zazwyczaj z długą realizacją - przy sprawnej wymianie informacji gotową umowę kredytową do podpisania otrzymacie Pańśtwo w ciągu jednego dnia roboczego. Następnie jak tylko dotrze do nas umowa zaakceptowana i podpisana przez Państwa (przesłana np. listem poleconym) towar niezwłocznie wyślemy na podany adres.

Banki z którymi najczęściej współpracujemy w zakresie sprzedaży ratalnej to Sandader, Getin oraz Lukas.

 
a
 
KONTAKT
KOSMED
ul. Za Cytadelą 44
61-659 Poznań
 
tel. 61-8280-562
tel. 668-015-045