Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

 
Wyszukaj

Przesyłki krajowe realizujemy za pośrednictwem firmy Fedex oraz Poczty Polskiej, zarówno "za pobraniem" jak i po wpłacie na konto. W przypadku towarów o większych gabarytach (wysyłanych na paletach) pobieramy zaliczkę, a reszta płatności może być dokonana "za pobraniem". Z usług Poczty Polskiej korzystamy w przypadku przesyłek listowych oraz o małych gabarytach i niskiej wartości (maksymalnie do kilku kilogramów oraz do wartości 500 pln). Pozsotałe przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy Fedex. 

Wysyłamy sprzęt również za granicę po uprzednim uzgodnieniu szczegółów dotyczących kosztów przesyłki. Wysyłki zagraniczne organizujemy za naszym pośrednictwem, jednak aby podać całkowity koszt takiej usługi musimy wcześniej otrzymać listę zamawianych towarów oraz adres dostawy. Zapraszamy do kontaktu.

Na życzenie i koszt klienta jest możliwość osobistego dostarczenia sprzętu, wniesienia i zainstalowania w obrębie do ok. 100-150 km od Poznania.

Przy większych i indywidualnych zamówieniach koszty dostawy mogą zostac pokryte przez naszą firmę. Zapraszamy do negocjacji.

 
a
 
KONTAKT
KOSMED
ul. Za Cytadelą 44
61-659 Poznań
 
tel. 61-8280-562
tel. 668-015-045